ALTUNBİLEKLER 81 MAĞAZASIYLA ANKARA’NIN HER YERİNDE

4 HAFTADA 4 YENİ MAĞAZA İLE 80 KİŞİYE DAHA İSTİHDAM!

Ankaralılara 32 yıldır hizmet veren Altunbilekler, Mart ayı boyunca 4 yeni mağaza açtı. 4 Mart’ta Türkkonut’ta, 11 Mart’ta Eryaman’da, 25 Mart’ta da Batıkent’te Gölbaşı’nda açtığı mağazalarla kaliteli hizmeti Ankaralılarla buluşturdu.

Perakendecilikte uluslararası standartları yakalamak ve Türkiye’de perakendeciliğin gelişimine katkıda bulunmak için çalıştıklarını ifade eden Altunbilekler İnsan Kaynakları ve Kurumsallaşma Direktörü Öznur ALTUNBİLEK, “Altunbilekler sadece kaliteli hizmet üretmiyor aynı zamanda istihdam yaratarak kent ve ülke ekonomisine de katkıda bulunuyor. Yeni açılan 4 mağazamızla 80 kişiye daha istihdam sağlamış olduk. Altunbilekler’de 2.500 ‘e yakın kişi istihdam edilmektedir” diye konuştu.

Perakendeciliğin insan kaynağı açısından zor bir sektör olduğunu belirten Öznur Altunbilek, “Daha iyisi için sloganıyla yola çıkarken hedefimiz, işimizin her aşamasını daha ileriye götürecek çalışmaları gerçekleştirmekti. Bu amaçla; müşterilerimize sunduğumuz hizmette farklılaşmayı hedefledik. Bünyemize nitelikli çalışanlar kazandırabilmek amacıyla kurduğumuz Altunbilekler Akademi ile çalışanlarımıza hem mesleki hem hizmet içi eğitimler veriyoruz. 81 mağazamızdan 8’inde Akademi Eğitim Salonları oluşturduk. Sahadaki eğitim salonlarımızla çalışanlarımıza verdiğimiz eğitimleri daha verimli hale getirdik. Altunbilekler Akademi’de yalnızca kendi mağazalarımız için değil, tüm perakende sektörü için nitelikli personel yetiştirmeyi hedefliyoruz” dedi.

Altunbilek, 2016 senesi içinde yeni mağazalar açmaya devam edeceklerini belirterek, sözlerini şöyle tamamladı: “Bu yıl içinde de büyümeye devam ederek yeni çalışma arkadaşlarımızla buluşmayı sürdüreceğiz. Ankara’nın farklı bölgelerinde yeni mağazalar açacağız. Mevcut mağazalarımızın yenileme çalışmaları da aynı hızla devam edecek. Altunbilekler olarak Ankaralılara en iyi hizmeti vermek üzere hep daha iyisi için çalışmaya devam edeceğiz.”

Haber listesine dön