ALTUNBİLEKLER’DEN ANKARA’DA İLK! "İYİ KART"

ALTUNBİLEKLERDEN ANKARA’DA İLK!

Ankara’nın İlk Paro’lu Sadakat Kartı: “İYİ KART”

 

Ankara’nın önde gelen perakende zincirlerinden Altunbilekler, geçtiğimiz hafta

Kadir Çöpdemir’in sunumu ile MEB Şura Salonu’nda, çalışanlarına özel düzenlediği iç lansmanda, gıda perakendesindeki Ankara’nın ilk Paro’lu sadakat kartı “İYİ KART”ı tanıttı.

 

Altunbilekler, 16 Aralık’ta tüketici ile buluşturacağı ve kişiselleştirilmiş projeler ile fayda yaratacak İYİ KART için hazırlıklarına devam ediyor.

 

32 yıldır sektörde hizmet veren Altunbilekler; 2015 yılında, “Daha iyisi için” sloganı ile başlattığı yeni dönemde, gıda perakendeciliğinde ilkleri gerçekleştirmek için yeni projeleri hayata geçirmeye başladı. Bu sürecin devamında 29 Kasım 2016 Salı günü, Ankara’nın ilk Paro özellikli sadakat kartını bünyesine kattığı müjdesini ilk kez çalışanları ile paylaşan Altunbilekler, sadakat kartı İYİ KART’ı 650 çalışanı ile birlikte paylaşarak projenin ilk adımını gerçekleştirdi. Altunbilekler; İYİ KART ile müşterilerine, alışveriş yaptıkça kazanacakları ve dilediklerinde harcayabilecekleri İYİ PUAN’ı , avantajlı indirimlerden yararlanıp çekilişlere-yarışmalara katılıp hediyeler kazanabilecekleri İYİ AVANTAJ’ı ve daha iyi bir dünyaya- daha iyi bir hayata adım atabilecekleri projelerle İYİ HAYAT’ı sunmayı hedefliyor. Kişiselleştirilmiş kampanyalar ve ürünler sunacak olan İYİ KART projesi, sadakat kart anlayışına yepyeni bir soluk getirecek.

 

Gecenin sürprizi Kadir Çöpdemir’in sahne alması ile şaşkınlık yaşayan Altunbilekler çalışanları, bu büyük projenin ilk kez kendileriyle paylaşılmasının mutluluğunu ve heyecanını yaşadılar. Kadir Çöpdemir’in eğlenceli sunumu ile renklenen İç Lansman gecesinde, sahneye gelen Altunbilekler Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Altunbilek,, her projede olduğu gibi çalışanlarına güvendiğini, inandığını ifade etti. Yaptığımız her işi daha iyisi için nasıl yapabiliriz diye düşünerek yol aldıklarını ve Altunbilekler’in sadakat kart projesinde de gerek teknolojik altyapısının gücünden gerekse müşterilerine sürekli yenilikler sunarak sürekli gelişime açık olacağından duyduğu memnuniyeti ifade ederek, bu projede emeği geçen herkese teşekkür etti.

LaNSMANI GERÇEKLEŞTİRMEK ÜZERE sahneye davet edilen Altunbilekler İcra  Kurulu Üyeleri’nden İnsan Kaynakları ve Kurumsallaşma Direktörü Öznur Altunbilek, Satın Alma ve Pazarlama Direktörü Ahmet Mayuk ve Satış, Operasyon Direktörü Mehmet Ali Oğuz ile birlikte Pazarlama Müdürü M. Güven İnanç,  Kadir Çöpdemir’in moderatörlüğünde  Altunbilekler’in yeni projesi İYİ KART’ın doğuşunun, hikayesinin ve Altunbilekler’e getireceği yenilikleri, geceye katılan Altunbilekler çalışanlarına anlattılar.

İYİ KART’ın hayata geçiş sürecinin çalışanlara aktarıldığı Panelde, İYİ KART ile başlayan süreçteki satın alma, satış ve pazarlama faaliyetlerindeki değişimler hakkında detaylar paylaşıldı.

 

Yeni oluşum için oldukça heyecanlı olan ve bu heyecanı tüm gece taşıyan Altunbilekler yöneticileri ve çalışanları İYİ KART manifestosunu her birlikte okuyarak bu sürece olan inançlarını dile getirdiler.

 

 

Haber listesine dön