Bağlı Kuruluşlar

Marketler Zinciri

 

Altunbilekler adıyla ilk mağazası 1994 yılında açılan Altunbilekler marketler zinciri, 2013 yılı itibariyle 70’e yakın mağazayı bünyesinde barındırmaktadır.

 

Mağazalarında gıda, unlu mamuller, kasap, şarküteri, meyve - sebze, kuruyemiş ana reyonlarını bulunduran Altunbilekler, perakendecilik sektörünün Ankara’da parlayan yıldızı ve öncüsüdür. Bu reyonlarda 12 binden fazla ürün çeşidi ve 200’den fazla marka bulunmaktadır          

 

 Mirabelle Unlu Mamuller

 

Altunbilekler, kendi mağazalarındaki unlu mamuller reyonlarında müşterilerine daha kaliteli ve sağlıklı ürünler sunmak amacıyla 2010 yılında unlu mamuller üretimine başladı ve Mirabelle markasını yarattı.

 

Bugün, tatlı, tuzlu, yaş pasta ve ekmek üretiminde çok çeşitliliğe giden Altunbilekler, müşteriye özel siparişler üreterek de fark yaratıyor.

 

 ALB Restoran İşletmeleri

 

  

Altunbilekler, perakendecilik sektöründe yakaladığı başarıyı, hizmetin başka bir dalı olan restoran işletmeciliğine taşıyarak 2007 yılında Altunbilek Sofrası’nı açtı.

 

2013 yılı itibariyle Ankara’da 4, Kırıkkale’de 1 Altunbilek Sofrası faaliyet göstermektedir.

 

Türk mutfağının eşsiz lezzetlerini kaliteli servisle birleştiren Altunbilek Sofrası’nı, farklı konseptteki Mangalvari takip etmiştir.  

 

Kiloyla et/köfte satışı ve servisi yapan Mangalvari ve bir fast food işletmesi olarak kurulan Dönerimo da hizmet ve personel kalitesiyle, Altunbilekler müşteri memnuniyeti standartlarını yakalamaktadır.

Altunbilekler Akademi

 

Altunbilekler olarak, çalışanlarımıza şirket bünyesinde daha iyi bir gelecek sunmak, iyi bir kariyer imkanı sağlamak ve çalışanlarımızın mesleki ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunmak amacıyla 2010 yılında Altunbilekler Akademi’yi kurduk.

 

Akademi, yarının en iyi çalışanlarını, yöneticilerini ve liderlerini yetiştirmek üzere kurulmuş bir hizmet birimidir.

 

Altunbilekler Akademi olarak çalışanlarımızın kariyer hedeflerine destek olarak, nitelikli çalışan sayımızı artırıyor ve farklılığı çalışanlarıyla yaratan bir Altunbilekler olmak için çabalıyoruz.Bunun için periyodik kurum içi eğitimlerle, yönetici geliştirme programlarımızla, çalışanlarımızı sürekli güncel gelişmeler ve sektörel yeni bilgilerle donatıyoruz.

         

 

 

Altunbilekler Alışveriş Merkezi

 

Altunbilekler, 2012 yılında Kırıkkale ilinde 15 bin metrekare, 3 katlı kapalı alanda Altunbilekler AVM’yi hizmete sokmuştur.

 

Kırıkkale’nin sosyal, kültürel ve eğlence hayatına yön veren alışveriş merkezi; barındırdığı teknoloji, giyim, beyaz eşya mağazaları, restoran işletmeleri, marketi ve çocuk eğlence yerleriyle müşterilerimizin beklentilerine cevap vermektedir