Hizmet Farkımız

Müşterilerimiz, mevsiminde en taze ve sağlıklı ürünleri Altunbilekler meyve-sebze reyonunda kolaylıkla bulabilir.

Türkiye’nin en güvenilir meyve-sebze tedarikçilerinden gelen ürünlerimiz günlük olarak stoklanır ve sunulur. Bozulmuş ya da bozulmaya yüz tutmuş ürünler, müşteriye sunulmadan önce titizlikle ayıklanır. Reyonlarımız, hijyen koşullarının gerektirdiği standartlarda hizmet verir. Vitamin deposu meyve ve sebzeler, Altunbilekler güvencesi ve uygun fiyatlarla değerli müşterilerimizin mutfaklarına girer. Manav ustalarımız ve yardımcıları, meyve-sebze reyonlarında ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü yardıma hazırdır. Günlük ve taze ürünlerimizi, seçerek alabilir, güvenle tüketebilirsiniz.

Altunbilekler, kırmızı et ihtiyacını, Türkiye’nin önde gelen markalarından biri olan Banvit’ten tedarik eder. Ürünlerimiz, et entegre tesisimizde güvenli ve hijyenik koşullarda işlenir; mağazalarımızda müşterilerimizin beğenisine sunulur. Lezzetli ve besleyici değeri yüksek et çeşitlerimiz kasap ustalarımızın ve yardımcılarının gözettiği yüksek hijyen koşullarında müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde hazırlanır. Et entegre tesisimiz Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı onayı ile veteriner hekim gözetiminde sıhhi şartlara uygun ve alanında uzman kişilerle hizmet vermektedir.

Şarküteri ürünlerimiz, Türkiye’nin önde gelen tedarikçilerinden alınır.

Tüm mağazalarımızda, şarküteri ürünlerinin muhafaza edilmesi için gerekli sıhhi ve fiziki ortam en yüksek koşullarda sağlanır. Şarküteri ustalarımız ve yardımcıları, ürünlerin bozulmaması için gerekli koşulların sağlanması ve en hijyenik şekilde sunulması için eğitilir. Müşterilerimiz süt, peynir, kahvaltılık vs şarküteri ürününü geniş bir marka, kalite ve fiyat seçeneğinde tüm Altunbilekler mağazalarında bulabilir.

Altunbilekler, unlu mamuller reyonunda sunduğu tüm ürünleri Mirabelle markasıyla kendi unlu mamuller tesislerinde üretir. Ekmekten bazlamaya, kuru pastadan yaş pastaya, baklavadan şekerpareye çok geniş yelpazedeki ürün çeşitleri günlük ve taze olarak müşterilerimizin beğenisine sunulur. Unlu mamuller ustalarımız ve yardımcıları, ürünlerin imalatında ve sunumunda yüksek kalite ve hijyen standartlarını tutturmak için sürekli eğitilir. Ayrıca tüm mağazalarımızdaki unlu mamuller reyonlarından resimli yaş pasta siparişi alınır, istenilen koşullarda müşterilere sunulur.